Вторник, Сентябрь 29, 2020
Басты > Жаңалықтар > Университеттің профессор-оқытушылық құрамы мен  қызметкерлері марапатталды

Университеттің профессор-оқытушылық құрамы мен  қызметкерлері марапатталды

16 желтоқсан – Тәуелсіздік күні ұлттық мерекесіне орай Жұбанов университетінің төмендегі профессор-оқытушылық құрамы мен  қызметкерлері марапатталды.

ҚР БҒМ  «Қазақстан Республикасының ғылымын дамытуға сіңірген еңбегі үшін» медалі

  1. Құлнияз Серік Сағынұлы – Техника ғылымдарының докторы, «Металлургия және тау-кен ісі» кафедрасының профессор.

 

ҚР БҒМ Құрмет грамотасы

  1. Пангереев Абат Шамович — Филология ғылымдарының докторы, қазақ әдебиеті кафедрасының профессоры, «Абайтану және ұлттық руханият» ҒЗО жетекшісі;
  2. Картбаева Жайнагуль Жаншаевна — Музыка және хореография кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты;
  3. Қараша Гүлнара Дауылбайқызы — Zhubanov University облыстық ақпараттық-танымдық газетінің бас редакторы.

 

ҚР БҒМ Алғысы 

  1. Махамбетов Мурат Жаракович — Жаратылыстану факультетінің деканы, PhD докторы;
  2. Сейтенова Салима Сагиновна — Педагогика, психология және бастауыш оқыту кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты;
  3. Кузнецова Юлия Николаевна — Магистр, көркем еңбек және дизайн кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Кузембаев Роман Нурович — Биология кафедрасының аға оқытушысы.

 

«Білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағына сіңірген еңбегі үшін» медалі

 1.  Қадиркулова Айнур Нурадиновна — Оқу-әдістемелік жұмыс және қашықтықтан білім беру орталығының жетекшісі.

 

Қазақстандық салалық білім және  ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Құрмет грамотасы

 

  1. Қондыбай Күлшат Әбдіғанымқызы — Филология ғылымдарының кандидаты, теориялық және қолданбалы тіл білімі кафедрасының аға оқытушысы;
  2. Орынбасар Райгул Орынбасарқызы — Мұнай-газ ісі кафедрасының меңгерушісі, химия ғылымдарының кандидаты;
  3. Дүзмағанбетов Ерболат Аблазиұлы — Өзгерістерді басқару және білім сапасын бағалау орталығының басшысы.

 

Ақтөбе облысы әкімінің алғыс хаты

 

  1. Абенова Бибігүл Сейілқызы — Оқу және оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректор, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент;
  2. Сатыбалдина Қарлығаш Тұратайқызы — Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі департамент директоры:
  3. Кенжебекова Нұрзия Әділбекқызы — Педагогика, психология және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Әбденов Айдын Жақсанұлы — География және туризм кафедрасы меңгерушісі, тарих ғылымдарының кандидаты;
  5. Аман Әлібек Бақытжанұлы — Тарих және дінтану кафедрасы меңгерушісінің орынбасары, тарих ғылымдарының кандидаты;
  6. Куанышев Мурат Кулынтаевич — техника ғылымдарының кандидаты, көлік техникасы, қозғалысты тасымалдау және құрылыс кафедрасының доценті;
  7. Иманчиев Асқарбек Ермекович — Математика кафедрасының доценті, физика-математика ғылымдарының кандидаты;
  8. Акчамбаева Шолпан Тениловна — Ағылшын және неміс тілдері кафедрасының аға оқытушысы;
  9. Тлеубергенова Мадина Абдухановна — Магистр, экономика және менеджмент кафедрасының аға оқытушысы;
  10. Қожбан Айгүл Сексенқызы — Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі департаментінің бас маманы;
  11. Онгарбаева Индира Конысовна — Бас экономист.

 

«Қ.Жұбанов» медалі

 

  1. Серікова Раушан Серікқызы — Ақтөбе облыстық  білім және ғылым қызметкерлері  салалық кәсіподақ ұйымының төрайымы;
  2. Садықов Асқар Аманбайұлы — Облыстық мәслихат депутаты, кәсіпкер, демеуші;
  3. Арисланов Рахымжан Арисланұлы — «Аман Мұнай» ЖШС филиалының директоры;
  4. Тойшыманова Маржанкул Кенешбаевна — Үш тілде оқытатын №21 ОМГ директоры.

  

«Университетті дамытудағы еңбегі үшін» медалі

 

  1. Тасыбаева Гулжан Мухитовна — Орыс филологиясы және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының доценті, филология ғылымдарының кандидаты;
  2. Кургамбеков Мергембай Сейплмаликович — Көркем еңбек және дизайн кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент;
  3. Давлетьярова Балжан Хамидулловна — Қазақстан халқы Ассамблеясы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының доценті, тарих ғылымдарының кандидаты.

 

«Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің еңбек ардагері» медалі

  1. Темиркулова Рауза Сагиевна — Биология кафедрасының доценті, медицина ғылымдарының кандидаты;
  2. Зейнуллина Жангак Ершековна — Музыка және хореография кафедрасының аға оқытушысы, педагогика ғылымдарының кандидаты.

 

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті ректорының Алғыс хаты

 

  1. Есеналина Лаура Советовна — Қызметкерлерді басқару және құжат айналым қызметінің басшысы;
  2. Балтабаева Элеонора — Жаратылыстану факультетінің зертханашысы;
  3. Кереймаганбетова Жанар Нурлыбековна — Психологиялық-педагогикалық және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы, психология магистрі;
  4. Тайжигитова Меруерт Муратовна — Металлургия және тау-кен ісі кафедрасының аға оқытушысы;
  5. Унайбаева Жанар Сапаргалиевна — Көлік техникасы, тасымалды ұйымдастыру және құрылыс кафедрасының оқу шебері;
  6. Амантаева Амангүл Шалкарбайқызы — Физика кафедрасының оқытушысы, магистр;
  7. Бауыржан Нұрханым Бауыржанқызы — Аударма ісі кафедрасының оқытушысы, магистр;
  8. Кельбетова Сандигуль Жулдыбаевна — Мемлекеттік басқару, қаржы және маркетинг кафедрасының аға оқытушысы, магистр;
  9. Рзағұлова Салтанат Рашидқызы — Құқықтану кафедрасының аға оқытушысы, магистр;
  10. Кангельдина Гульжан Сакеновна — «Темірқазық» студенттерге қызмет көрсету орталығының әдіскері;
  11. Әбдірахманова Жайнагүл Нағашбайқызы — Оқу әдістемелік жұмыстар және ҚББ орталығының әдіскері;
  12. Кульшетова Алиса Каримуллаевна — Өзгерістерді басқару және білім сапасын бағалау орталығының әдіскері;
  13. Есельбаева Нурлыгуль Шарифуллаевна — Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімінің әдіскері;
  14. Кужанова Сабина Раильевна — Халықаралық ынтымақтастық орталығының бас маманы;
  15. Досмағанбетова Гулшат Ермекбайқызы — Кәсіби бағдар беру және қабылдау комиссиясы бөлімінің әдіскері;
  16. Баймағанбетов Айдын Айдосович — Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі департаментінің маманы;
  17. Тулемисова Жанна Султановна — Қызметкерлерді басқару және құжат айналым қызметінің маманы;
  18. Гумарова Алия Амангалиевна — Студенттік емхананың терапевт-дәрігері;
  19. Китанова Гүлмира Қуанышқызы — №1 студенттер үйінің администраторы;
  20. Кетебаева Гүлмаржан Нұрахметовна — №1 оқу ғимаратының еден жуушысы;
  21. Ермеков Канибек Камисбаевич — Жұмысшы сантехник.