16 желтоқсан – Тәуелсіздік күні ұлттық мерекесіне орай Жұбанов университетінің төмендегі студенттері марапатталды.
Ақтөбе облысы әкімінің алғыс хаты
- Қамзенов Айбек Борисұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 4 курс;
- Қамзенов Әлібек Борисұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 4 курс;
- Базаркелді Данияр Базаркелдіұлы — Техникалық факультеті «Металлургия» мамандығы, 4 курс;
- Ахметов Асхат Уразгалиевич — Экономика және құқық факультеті «Құқықтану» мамандығы, 4 курс;
- Жәкен Нұркен Дәуітбайұлы — Филология факультеті «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы, 4 курс.
Ақтөбе қаласы әкімінің алғыс хаты
- Сейтбек Әбибулла Рәшидұлы — Физика-математика факультеті «Математикалық және компьютерлік модельдеу» мамандығы, 4 курс;
- Ағлеш Гүлзат Саматқызы — Жаратылыстану факультеті «Экология» мамандығы, 4 курс;
- Алипбаева Раушан Науановна — Педагогика факультеті «Дефектология» мамандығы, 2 курс;
- Айтпай Олжас Нұреденұлы — Тарих факультеті «Тарих» мамандығы, 2 курс;
- Кузенбаева Асель Алибековна — Жоғарғы коледждің «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы, 2 курс.
«Үздік студент» медалі
- Мұртаза Шадияр Махсұтұлы — Физика-математика факультеті, «Информатика» мамандығы, 4 курс;
- Төремұрат Әділет Нұрқожаұлы — Жаратылыстану факультеті, «Экология» мамандығы, 4 курс;
- Жұмағазы Айдар Төлеуліұлы — Техникалық факультет, «Көлікті пайдалану және жүк қозғалысын тасымалдауды ұйымдастыру» мамандығы, 4 курс;
- Тютьков Виталий Сергеевич — Экономика және құқық факультеті, «Экономика» мамандығы, 4 курс;
- Альбекова Асем Ерсаиновна — Тарих факультеті «Туризм» мамандығы, 4 курс;
- Дүйенбаева Роза Берікқызы — Педагогика факультеті, «Дефектология» мамандығы, 3 курс;
- Забихолла Бекжан Бекболұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті, «Дене шынықтыру және спорт», 3 курс;
- Ғалымжанова Әсел Ақболатқызы — Филология факультеті, «Филология: қазақ филологиясы мамандығы, 2 курс.
Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті ректорының Алғыс хаты
- Коваленя Глеб Сергеевич — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 3 курс;
- Нуржанов Кайрат Мнбаевич — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 2 курс;
- Бітімбай Исламбек Серікұлы — Экономика және құқық факультеті «Қаржы» мамандығы, 2 курс;
- Құлшығазин Бірлік Бексұлтанұлы — Техникалық факультет, «Металлургия» мамандығы, 3 курс;
- Күнбол Ізбасар Күнболұлы — Жоғарғы колледждің «Дене шынықтыру жане спорт» мамандығы, 2 курс;
- Көшкінбай Айболат Ардақұлы — Филология факультеті «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы, 2 курс;
- Нарымов Тимур Саламатович — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 2 курс;
- Сүлеймен Азамат Асылбекұлы — Педагогика факультетінің «Дефектология» мамандығы, 4 курс;
- Жұбаныш Бағдат Төреханұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт», 3 курс.