Среда, Январь 26, 2022
Басты > Жаңалықтар > Университет студенттері марапатталды

Университет студенттері марапатталды

16 желтоқсан – Тәуелсіздік күні ұлттық мерекесіне орай Жұбанов университетінің төмендегі студенттері марапатталды.

 

Ақтөбе облысы әкімінің алғыс хаты

  1. Қамзенов Айбек Борисұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 4 курс;
  2. Қамзенов Әлібек Борисұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 4 курс;
  3. Базаркелді Данияр Базаркелдіұлы — Техникалық факультеті «Металлургия» мамандығы, 4 курс;
  4. Ахметов Асхат Уразгалиевич — Экономика және құқық факультеті «Құқықтану» мамандығы, 4 курс;
  5. Жәкен Нұркен Дәуітбайұлы — Филология факультеті «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы, 4 курс.

 

Ақтөбе қаласы әкімінің алғыс хаты

  1. Сейтбек Әбибулла Рәшидұлы — Физика-математика факультеті «Математикалық және компьютерлік модельдеу» мамандығы, 4 курс;
  2. Ағлеш Гүлзат Саматқызы — Жаратылыстану факультеті «Экология» мамандығы, 4 курс;
  3. Алипбаева Раушан Науановна — Педагогика факультеті «Дефектология» мамандығы, 2 курс;
  4. Айтпай Олжас Нұреденұлы — Тарих факультеті «Тарих» мамандығы, 2 курс;
  5. Кузенбаева Асель Алибековна — Жоғарғы коледждің «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы, 2 курс.

  

«Үздік студент» медалі

  1. Мұртаза Шадияр Махсұтұлы — Физика-математика факультеті, «Информатика» мамандығы, 4 курс;
  2. Төремұрат Әділет Нұрқожаұлы — Жаратылыстану факультеті, «Экология» мамандығы, 4 курс;
  3. Жұмағазы Айдар Төлеуліұлы — Техникалық факультет, «Көлікті пайдалану және жүк қозғалысын тасымалдауды ұйымдастыру» мамандығы, 4 курс;
  4. Тютьков Виталий Сергеевич — Экономика және құқық факультеті, «Экономика» мамандығы, 4 курс;
  5. Альбекова Асем Ерсаиновна — Тарих факультеті «Туризм» мамандығы, 4 курс;
  6. Дүйенбаева Роза Берікқызы — Педагогика факультеті, «Дефектология» мамандығы, 3 курс;
  7. Забихолла Бекжан Бекболұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті, «Дене шынықтыру және спорт», 3 курс;
  8. Ғалымжанова Әсел Ақболатқызы — Филология факультеті, «Филология: қазақ филологиясы мамандығы, 2 курс.

 

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті ректорының Алғыс хаты

  1. Коваленя Глеб Сергеевич — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 3 курс;
  2. Нуржанов Кайрат Мнбаевич — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 2 курс;
  3. Бітімбай Исламбек Серікұлы — Экономика және құқық факультеті «Қаржы» мамандығы, 2 курс;
  4. Құлшығазин Бірлік Бексұлтанұлы — Техникалық факультет, «Металлургия» мамандығы, 3 курс;
  5. Күнбол Ізбасар Күнболұлы — Жоғарғы колледждің «Дене шынықтыру жане спорт» мамандығы, 2 курс;
  6. Көшкінбай Айболат Ардақұлы — Филология факультеті «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы, 2 курс;
  7. Нарымов Тимур Саламатович — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы, 2 курс;
  8. Сүлеймен Азамат Асылбекұлы — Педагогика факультетінің «Дефектология» мамандығы, 4 курс;
  9. Жұбаныш Бағдат Төреханұлы — Кәсіби-шығармашылық факультеті «Дене шынықтыру және спорт», 3 курс.